Veggiezips – woreczki do przechowywania żywności

32,44 

Woreczki VeggieZips 10+10

  • opakowanie zawiera 10 woreczków wielokrotnego użytku z systemem U-Vent™
  • dodatkowo w opakowaniu znajduje się 10 szt. wkładów HydroLiners™
  • woreczki i wkłady są wielokrotnego użytku
  • woreczki kontrolują wilgotność oraz umożliwiają „ucieczkę” gazu etylenowego Twoich produktów.
  • wkłady możesz użyć suche by absorbowały wilgoć np ze szpinaku czy kalafiora, lub je zwilżyć by przechować np. szparagi
  • woreczki i wkłady oszczędzają Twoje pieniądze, bo nie wyrzucasz owoców i warzyw do śmieci
Compare
Kategoria:

Opis

Czy zauważyłeś/aś, że wyrzucasz jedzenie do śmieci? Czy zauważyłeś/aś, że w Twoich śmieciach ląduje jakaś zwiędnięta marchewka, nadpsute jabłko, czy pół opakowania roszponki ? Jeżeli na powyższe pytania Twoja odpowiedź brzmi twierdząco, oznacza to, że w ciągu roku do śmieci wyrzucasz około 2500 PLN rocznie. Robi wrażenie, prawda ?

Mamy na to sposób. Woreczki VeggieZips™ to oryginalny produkt z USA . Woreczki wraz wkładami to nowoczesny produkt, który pozwala utrzymać świeżość owoców i warzyw w Twoim domu trzykrotnie.

To jest bardzo proste, bezpieczne i naturalne.

Woreczki kontrolują oddychanie Twoich warzy i owoców dzięki systemowi U-Vent™, natomiast wkład HydroLiners™ równoważy wilgotność samych owoców i warzyw. Wkład możesz zastosować na mokro lub na sucho w zależności od potrzeb twojego produktu.

Wiele warzyw i owoców zachowuje swoją świeżość przy dużej wilgotności środowiska, takie jak roszponka, rukola, zioła i wszystkie odmiany sałat. Inne warzywa, potrzebują bardziej zrównoważonego wilgotnego środowiska, takie jak papryka, bakłażan, seler, por, kukurydza, brokuły i niektóre owoce, takie jak jabłka, gruszki i winogrona. Oczywiście warzywa korzeniowe, takie jak ziemniaki i cebula, potrzebują suchego środowiska i VeggieZips ™ w ich przypadku nie są potrzebne.

Woreczki oraz wkłady po każdym użyciu możesz delikatnie umyć wodą z płynem, wypłukać i osuszyć i dalej używać.

Pytasz co zyskujesz?

Przede wszystkim oszczędzasz swoje PIENIĄDZE. I to nie małe. Eksperci alarmują, że przeciętna 4 osobowa rodzina wyrzuca do śmieci wraz z jedzeniem 2500 PLN rocznie. Ponad to pomagasz chronić środowisko. Mniej zmarnowanego jedzenia to mniej zmarnowanej wody.

#nowaste #niemarnujemyjedzenia