Bluapple® Carbon – wkłady uzupełniające na rok

48,70 

Bluapple® Carbon – wkłady uzupełniające:

  • opakowanie zawiera 8 wkładów uzupełniających
  • 8 wkładów to uzupełnienie dla 2 niebieskich jabłuszek na rok czasu
  • jeden wkład działa przez 3 miesiąca
  • wkład, to naturalny pył wulkaniczny, który absorbuje gaz etylenowy
  • dodatkowo Bluapple® Carbon zwiera aktywny węgiel, który neutralizuje nieprzyjemne zapachy w lodówce
  • zużyty wkład jest świetnym nawozem dla twoich kwiatów lub do Twojego ogrodu
  • oszczędza Twoje pieniądze, bo nie wyrzucasz owoców i warzyw do śmieci
  • chronisz środowisko
Compare
SKU: BAC-1YR Kategoria:

Opis

Uzupełniające wkłady na cały rok Bluapple® Carbon, to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale również czasu. W opakowaniu znajduje się 8 wkładów wypełnionych pyłem wulkanicznym oraz aktywnym węglem. Każdy wkład jest oryginalny i pasuje do niebieskiego jabłuszka Bluapple® 2 Pack lub do granatowego jabłuszka Bluapple® Carbon 2 pack.

Należy wymieniać wkłady średnio co 3 miesiące każdy.

Pył wulkaniczny – zeolit odpowiedzialny jest za absorpcję gazu etylenowego, który jest wydzielany przez wszystkie owoce i warzywa. Natomiast aktywny węgiel, który znajduje się również w tym wkładzie, usuwa nieprzyjemne zapachy z naszej lodówki.

Wkłady zapakowane są w szczelnym woreczku ze strunowym zamknięciem. Gdy miną 3 miesiące, należy wyciągnąć z woreczka wkład i umieścić go w niebieskim lub granatowym jabłuszku. Saszetki nie otwieraj i nie przesypuj do niebieskiego lub granatowego jabłuszka. Powłoka, w której znajduje się granulat jest zaprojektowana tak, by najefektywniej absorbowała gaz etylenowy oraz niechciane zapachy. Nie zaleca się również, by wkłady umieszczać w słoiczkach lub innych pojemnikach, które nie zapewnią odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Tylko w oryginalnym opakowaniu produkt zachowuje 100% skuteczności.

Zużyty wkład może służyć jako naturalny nawóz do naszych kwiatów i ogrodu, więc go nie wyrzucaj. Otwórz opakowanie po starym wkładzie i wysyp granulat do doniczki. A papierową torebeczkę wyrzuć do pojemnika na papier.

Używając Bluapple® Carbon i wkłady przyczyniasz się do ochrony środowiska, nie marnujesz jedzenia i swoich pieniędzy. Nie oznacza to, że Twoje warzywa i owce będą świeże wiecznie. Będą dojrzewać dłużej lub ochronią inne owoce i warzywa przed szybkim przejrzewaniem.

Co to jest gaz etylenowy ?

Gaz etylenowy, to nic innego jak hormon roślinny, wydalany przez każdą część rośliny i pobudza ją do szybszego dojrzewania. W warunkach domowych oznacza to, że nasza żywność szybciej się psuje i dlatego często wyrzucamy nadpsute jedzenie. Wraz z użyciem Bluapple® Carbon możemy być pewni, że Wasze owoce i warzywa utrzymają świeżość nawet do 3 tygodni dłużej. Pył wulkaniczny (zeolit) w sposób naturalny absorbuje właśnie ten gaz etylenowy zatrzymując proces dojrzewania i psucia się owoców i warzyw.

Dzięki wkładom Bluapple® Carbon możesz uniknąć marnowania żywności i tym samym oszczędzić pieniądze.

O działaniu Bluapple®Carbon możesz przekonać się, oglądając nasze testy, które znajdują się na naszym kanale youtube