Bluapple® – wkłady uzupełniające na rok

49,90 

Bluapple® – wkłady uzupełniające:

  • opakowanie zawiera 8 wkładów uzupełniających
  • 8 wkładów to uzupełnienie dla 2 niebieskich jabłuszek na rok czasu
  • jeden wkład działa przez 3 miesiąca
  • wkład, to naturalny pył wulkaniczny, który absorbuje gaz etylenowy
  • zużyty wkład jest świetnym nawozem dla twoich kwiatów lub do Twojego ogrodu
  • oszczędza Twoje pieniądze, bo nie wyrzucasz owoców i warzyw do śmieci
  • chronisz środowisko
Compare
SKU: BA-1YR Kategoria:

Opis

Czy zauważyłeś/aś, że wyrzucasz jedzenie do śmieci? Czy zauważyłeś/aś, że w Twoich śmieciach ląduje jakaś zwiędnięta marchewka, nadpsute jabłko, czy pół opakowania roszponki ? Jeżeli na powyższe pytania Twoja odpowiedź brzmi twierdząco, oznacza to, że w ciągu roku do śmieci wyrzucasz około 2500 PLN rocznie. Robi wrażenie, prawda ?

Mamy na to sposób. Bluapple®. Oryginalny produkt z USA . Niebieskie Jabłuszko to nowoczesny produkt, który pozwala utrzymać świeżość owoców i warzyw w Twoim domu, przez 2 – 3 tygodnie.

Pomyślicie – CHEMIA! NIE NIE NIE

To jest bardzo proste, bezpieczne i naturalne. Każda roślina, czyli Twoje owoce i warzywa też, wydzielają gaz etylenowy, czyli roślinny hormon wzrostu. To właśnie on jest odpowiedzialny za szybkie dojrzewanie i przejrzewanie waszych produktów.Naturalny proces.

Niebieskie Jabłuszko – Bluapple® absorbuje gaz etylenowy wydzielany przez owoce i warzywa, i tym samych opóźnia ich przejrzewanie. Dzięki temu Twoje produkty zostają świeże, jędrne i soczyste na dłużej. Nawet do 3 tygodni.

Najważniejszy jest jednak WKŁAD. To nic innego jak naturalny, pył wulkaniczny – zeolit, który dzięki swoim właściwościom absorbującym, zachowuje świeżość Twoich owoców i warzyw. Tak, to właśnie on wchłania gaz etylenowy. Cudowne jest to, że jak się zużyje, czyli po około 3 miesiącach, możesz spokojnie użyć go jako nawóz do kwiatów lub do Twojego ogrodu. Chcesz wiedzieć więcej zapraszam Cię do lektury FAQ.

Pytasz co zyskujesz?

Przede wszystkim oszczędzasz swoje PIENIĄDZE. I to nie małe. Eksperci alarmują, że przeciętna 4 osobowa rodzina wyrzuca do śmieci wraz z jedzeniem 2500 PLN rocznie. Ponad to pomagasz chronić środowisko. Mniej zmarnowanego jedzenia to mniej zmarnowanej wody.

#nowaste #niemarnujemyjedzenia

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bluapple® – wkłady uzupełniające na rok”