Bluapple® – wkłady uzupełniające na rok

40,57 

Bluapple® – wkłady uzupełniające:

  • opakowanie zawiera 8 wkładów uzupełniających
  • 8 wkładów to uzupełnienie dla 2 niebieskich jabłuszek na rok czasu
  • jeden wkład działa przez 3 miesiąca
  • wkład, to naturalny pył wulkaniczny, który absorbuje gaz etylenowy
  • zużyty wkład jest świetnym nawozem dla twoich kwiatów lub do Twojego ogrodu
  • oszczędza Twoje pieniądze, bo nie wyrzucasz owoców i warzyw do śmieci
  • chronisz środowisko
Compare
SKU: BA-1YR Kategoria:

Opis

Wkłady uzupełniające Bluapple® to szczelne opakowanie 8 saszetek wypełnionych pyłem wulkanicznym – zeolit. Jeden wkład działa i absorbuje gaz etylenowy przez 3 miesiące z naszych owoców i warzyw. Po tym czasie powinno się go wymienić na nową saszetkę. Starą zawartość nie wyrzucaj! Wsyp do doniczki z kwiatem lub do ogrodu.To świetny naturalny nawóz.

W opakowaniu znajduje się 8 wkładów, które starczą na cały rok do dwóch jabłuszek.

Każdy wkład pasuje i do jabłuszek podstawowych Bluapple® 2 pack oraz do Bluapple® Carbon 2 pack. Saszetek się nie otwiera.Nie przesypuje do niebieskich jabłuszek. Wkładasz do pojemnika w oryginalnym opakowaniu. Pamiętaj by dokładnie zamykać opakowanie po wyjęciu nowej saszetki. Jeżeli zrobisz to niedbale, może się okazać, że pozostałe wkłady stracą swoje właściwości absorpcyjne.

Producent nie zaleca wkładanie saszetek do innych pojemników, które mają jeden otwór, np słoik czy inny pojemnik otwierany z jednej strony. Ważne jest, by wkłady znajdowały się w pojemnikach, gdzie jest swobodny przepływ powietrza, w tym gazu etylenowego. Dopiero wtedy Bluapple® działa poprawnie i wydajnie.

Wkłady są bezpieczne dla zdrowia oraz dla naszej żywności.

To właśnie dzięki nim nasze owoce i warzywa utrzymują świeżość trzy razy dłużej niż zwykle. Dzięki Bluapple® nie marnujesz jedzenia, dbasz o środowisko i oszczędzasz pieniądze.

Wkłady Bluapple® podobnie jak inne produkty wyprodukowane i opatentowane są w Stanach Zjednoczonych. Oznacza to, że otrzymasz produkt 100% oryginalny.

Nie musisz też wymieniać wkładów dwóch na raz. Jeżeli nie kupujesz dużo owoców i warzyw, możesz używać jednego jabłuszka, a drugi na przykład komuś sprezentować. Pamiętaj, że Bluapple® to bardzo fajny pomysł na prezent i na święta i bez okazji.

Dlaczego używanie Bluapple® jest tak ważne?

Co roku w Polsce marnuje się 9 milionów ton żywności. Mówi się, że przeciętna 4 osobowa rodzina wyrzuca do śmieci 300 kg jedzenia, co oszacowano na 2500 zł rocznie. Biorąc pod uwagę koszt Bluapple® 2 Pack lub Bluapple® Carbon 2 Pack zaoszczędzasz dużą kwotę pieniędzy. Można jeszcze taniej. Zaopatrując się w zestaw Bluapple® Combo. Opakowanie to jest dedykowane dla osób, które chcą mieć świeże owoce i warzywa przez cały rok.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zachęcamy Cię do odwiedzenia naszej zakładki FAQ.

Możesz też śledzić nasze porady,  w jaki sposób przechowywać jedzenie by go nie marnować !