Bluapple® Combo Pack

64,96 

Bluapple® Combo Pack to:

 • 2 Niebieskie Jabłuszka w jednym opakowaniu
 • 8 wkładów uzupełniających – zapas na rok
 • jedno niebieskie jabłuszko utrzymuje świeżość warzyw i owoców nawet 2-3 razy dłużej!
 • łatwy w użyciu
 • możesz włożyć go do lodówki, do szuflady lub położyć wśród owoców na balacie w kuchni
 • bezpieczny, pojemnik wolny od BPA
 • wkład, to naturalny pył wulkaniczny, który absorbuje gaz etylenowy
 • wymiana wkładu dopiero po 3 miesiącach !
 • zużyty wkład jest świetnym nawozem dla twoich kwiatów lub do Twojego ogrodu
 • oszczędza Twoje pieniądze, bo mniej wyrzucasz owoców i warzyw do śmieci
 • chronisz środowisko
Compare
SKU: BA-CP Kategoria:

Opis

Bluapple® zachowuje świeżość Twoich owoców i warzyw nawet do 3 tygodni. Oznacza to, że nawet gdy zdarzy Ci się zrobić większe zakupy, to będziesz mieć pewność, że jedzenie nie wyląduje w śmieciach. Zdążysz zjeść, ugotować, przetworzyć warzywa i owoce, które masz w domu.

Bluapple® Combo Pack przeznaczony jest dla osób, które cenią sobie wygodę, czas i pieniądze.

W opakowaniu znajdują się 2 niebieskie jabłuszka oraz 8 wkładów uzupełniających zapewniając świeżość owoców i warzyw przez cały rok.

Użycie Bluapple® jest bardzo proste. Wkładasz wkład do niebieskiego jabłuszka, a następnie niebieskie jabłuszko umieszczasz w szufladzie w lodówce, a drugie jabłuszko umieszczasz na przykład na blacie w misce z  owocami.

Działanie Bluapple® jest w 100% naturalne.

Nie ma tu niebezpiecznej dla zdrowia chemii. Wkład zawiera naturalny pył wulkaniczny, który absorbuje gaz etylenowy wydzielany przez wszystkie rośliny, w tym owoce i warzywa. Każdy owoc lub warzywo dojrzewając wydziela taki gaz, który jest niczym innym jak hormonem roślinnym. Wkład umieszczony w jabłuszku pochłania ten gaz, by jedzenie szybko nie dojrzewało, nie przejrzewało, a tym samym nie psuło się. Inaczej mówiąc nie marnujesz jedzenia. Oczywiście Wasze owoce i warzywa w końcu dojrzeją, ale wolniej.

Jeden wkład działa przez 3 miesiące. Po tym czasie jego właściwości aprobujące gaz kończą się, dlatego należy wymienić wkład na nowy. W opakowaniu Bluapple® Combo znajduje się 8 wkładów, po jednym na każdy kwartał. Nie musisz używać 2 jabłuszek na raz. Możesz jedno sprezentować komuś bliskiemu, kto wyrzuca nadpsute warzywa lub owoce.

Najciekawsze jest to, że wysłużony wkład zamiast wrzucać do kosza, można go wsypać do kwiatów lub ogrodu i będzie stanowił świetny nawóz naturalny. Jak widać Bluapple® podąża wraz nurtem zero waste.

Rodzina produktów Bluapple® w całości została opatentowana i wyprodukowana w Stanach Zjednoczonych. Oznacza to, że oferujemy Ci oryginalny produkt dzięki, któremu nie musisz wyrzucać jedzenia ani go marnować. Bluapple® naprawdę działa, możesz przekonać się samu kupując Bluapple® 2 pack lub najpierw zobaczyć nasze testy wykonane na różnych owocach i warzywach. Testy znajdują się na na naszym kanale youtube pod tym linkiem

Pożegnaj na zawsze zepsute warzywa i owoce, a na pewno na rok wraz z Bluapple® Combo. Pamiętaj też, że Bluapple® Combo jest też świetnym pomysłem na prezent.