Bluapple® Carbon 2 – pack

48,70 

Bluapple® Carbon 2-Pack to:

  • 2 Niebieskie Jabłuszka w jednym opakowaniu
  • wkłady wypełnione są naturalnym materiałem organicznym, który absorbuje gaz etylenowy oraz aktywnym węglem, który pochłania brzydkie zapachy z lodówki.
  • utrzymuje świeżość warzyw i owoców nawet 2-3 razy dłużej!
  • łatwy w użyciu
  • możesz włożyć go do lodówki, do szuflady lub położyć wśród owoców na balacie w kuchni
  • bezpieczny, pojemnik wolny od BPA
  • wymiana wkładu dopiero po 3 miesiącach !
  • zużyty wkład jest świetnym nawozem dla twoich kwiatów lub do Twojego ogrodu
  • oszczędza Twoje pieniądze, bo mniej wyrzucasz owoców i warzyw do śmieci
  • chronisz środowisko
Compare
SKU: BAC-2C Kategoria:

Opis

Czy zdażyło Ci się powiedzieć DOŚĆ wyrzucając kolejną zepsutą marchewkę lub zgniłe jabłko do śmieci? Czy nie możesz już patrzeć na zmarnowaną żywność i zmarnowane pieniądze ?

Jeżeli u Ciebie na te pytania jest odpowiedź twierdząca, to znaczy, że Bluapple® Carbon 2 – pack to jest właśnie to czego szukałeś/aś.

Bluapple® Carbon 2 – pack to 2 granatowe jabłuszka, w których znajduje się wkład absorbujący gaz etylenowy i nieprzyjemne zapachy z naszej lodówki.

Pojemniki w kształcie jabłek wykonane są z bezpiecznego plastiku i są wielokrotnego użytku. Ich kształt nie jest przypadkowy. Granatowy pojemnik w kształcie jabłuszka posiada wiele otworów, by w optymalny sposób wkład, który umieszczamy w pojemniku, absorbował gaz etylenowy i niechciane zapachy.

Jednak pierwsze skrzypce gra tutaj wkład, który oczywiście jest w komplecie wraz z jabłuszkami. To właśnie on absorbuje gaz etylenowy, czyli hormon roślinny wydzielany przez nasze owoce i warzywa. Gaz etylenowy przyśpiesza dojrzewanie owoców oraz warzyw i tym samym powoduje ich przejrzewanie a następnie ich psucie się. To jest naturalny proces zachodzący u wszystkich roślin.

Wkład w Bluapple® Carbon to nic innego jak pył wulkaniczny – zoelit oraz aktywny węgiel. Ten pierwszy czynnik absorbuje gaz etylenowy ten drugi pochłania brzydkie zapachy. Dzięki temu Twoje warzywa i owoce zachowują swoją naturalną świeżość na dłużej. Nawet do 3 tygodni. Istotne jest to, że zużyty wkład możesz wsypać do kwiatka do doniczki lub do ogrodu, stając się przy tym naturalnym nawozem. Pamiętaj, że wkłady działają przez 3 miesiące. Następnie należy je wymienić. Nowe wkłady możesz kupić tutaj z zapasem na cały rok!

Jak używać Bluapple® Carbon ?

Jedno granatowe jabłuszko możesz trzymać w szufladzie w lodówce i tam będzie absorbował gaz z takich warzyw jak, brokuł czy kalafior, lub chronił warzywa liściaste przed wpływem gazu. Drugie jabłuszko możesz umieścić wśród owoców i warzyw, które nie powinny być przechowywane w lodówce np. pomidory. Warto zapamiętać, że bardzo dużo gazu etylenowego wydzielają jabłka. Dlatego warto umieścić Bluapple® Carbon wśród tych owoców, by ochronić inne przed szybkim przejrzewaniem.

Produkty z rodziny Bluapple® świetnie nadają się dla osób, które uwielbiają warzywa i owoce (wegetarianie i weganie) oraz dla tych co kupują raz w tygodniu i do tego impulsywnie. Dzięki Bluapple® zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale również zadbasz o Naszą planetę. Już teraz zacznij żyć w nurcie zero waste lub less weste.